Sprzątanie

Oferta

24-05-2011_522-1(64).jpg

Usługi, które proponuje Pral-Trans skupiają się wokół utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektach: halach produkcyjnych, biurach, magazynach. Nie tylko sprzątamy na bieżąco, ale też doczyszczamy i zabezpieczamy powierzchnie, które wymagają odświeżenia: wszelkiego typu posadzki, elewacje, przeszklenia.

Dzięki doświadczeniu na rynku usług czystościowych, wykorzystywaniu w pracy sprzętu i środków chemicznych wiodących, w naszej branży producentów możemy realizować oferowane usługi na wysokim poziomie.

Poza usługami dla przemysłu jak doczyszczenia posadzek, kompleksowe oraz bieżące sprzątanie obiektów produkcyjnych, jesteśmy w stanie wykonać również inne czynności zaliczane do szeroko pojętego czyszczenia. Nastawiamy się tutaj na potrzeby klienta – jeśli pojawi się zapytanie o wykonanie specjalistycznej czynności, podejmiemy rozmowy na temat jej realizacji. Kiedy okaże się, że jesteśmy w stanie ją wykonać w sposób gwarantujący satysfakcję klienta oraz bezpieczeństwo pracowników, chętnie przygotujemy wycenę.

Cennik

Przy ustaleniu ceny, bierzemy pod uwagę wiele czynników.
Dlatego ceny i warunki umów ustalane są na podstawie indywidualnych negocjacji.

Prosimy o kontakt indywidualnie
Formularz kontaktowy

.